O nás

Priniesť do svojho domova umelecké dielo nebolo nikdy jednoduchšie. Či už hľadáte jedinečný originálny kúsok od slovenských maliarov alebo si chcete kúpiť repliku svetoznámeho diela, sme tu pre vás.

Originálne obrazy nakupujeme priamo od predajcov, vlastníkov či z umeleckých zbierok. Každý je originál a garantujeme pravosť obrazu. Niektoré predávame aj s odborným posudkom od znalcu.

Ponúkame iba obrazy na plátne a ráme. Žiadne plagáty. Obrazy sa vyrábajú na Slovensku, podporujete teda lokálnych výrobcov, prípadne umelcov. Po zakúpení obrazu si ho môžete rovno zavesiť na stenu.

Kontakt

Artovo.sk
Hálova 20, 851 01 Bratislava

0918266009
info@artovo.sk

IČO 46683411
DIČ 1083387866

Máte na nás otázku?

Napíšte nám

Nezmeškajte výhodné ponuky

Prihláste sa do Newslettra

Výber obrazov

Vyberáme iba kvalitné a ikonické diela slávnych maliarov vo veľkých formátoch. Zároveň prinášame zaujímavé a originálne diela slovenských umelcov.

Odbornosť

Výtvarné umenie je náš život. Tak k tomu aj pristupujeme. Zvažujeme význam, kvalitu a nadčasovosť ponúkaných diel, aby ste si ich aj vy mohli doma vychutnať.

Dostupnosť

Ak chcete mať kvalitný obraz nemusíte sa zháňat za aukciami, či pracne si objednávať obraz zo zahraničia. Väčšinu obrazov máme skladom. Ak nie, je možné objednať si ho (v prípade reprodukcie).

0
Prázdny košík